Współpraca

Stworkipotworki.pl to zarejestrowana, ale wciąż hobbystyczna działalność wieczorowa. 

Sprzedajemy figurki kolekcjonerskie, jeździmy na konwenty, gramy w planszówki i wychowujemy dwóch GEEK synów.

http://www.stworkipotworki.pl/


All4Body
– Joanna Nejman 
– matka dwójki robieganych już-nie-takich-Maluchów; wykwalifikowana pasjonatka sportu. Aktualnie przygotowuje się do zawodów Bikini Fitness, które odbędą się w lutym 2016 roku. To Jej najbliższy cel.
Do tej pory ukończyła następujące kursy i szkolenia:
– Instruktor – specjalność sporty siłowe
– Instruktor fitness i dietetyki
– Instruktor kulturystyki
– Trener Personalny

– żelazna wiedza – mięśnie ud i mięśnie pośladkowe
– bikini fitness seminar – edukacja w zakresie przygotowań zawodniczek do startu w zawodach bikini fitness – 2 edycje. 

Szaleni Naukowcy  to firma rodzinna, stworzona przez pasjonatów nauki, czytania i zabaw z dziećmi.

Prowadzimy warsztaty naukowe, eventy oraz urodziny dla dzieci w wieku 3-6 oraz 6-10 lat. Nasze zajęcia nigdy nie są identyczne. Dajemy dzieciom “prowadzić się za rękę”, pilnując jednocześnie, żeby przemycić odpowiednią dawkę nauki w trakcie eksperymentowania.

Przyjeżdżamy we wskazane miejsce, o ustalonym czasie, ze wszystkimi potrzebnymi pomocami naukowymi.

 

Poradnia Terapeutyczno-Logopedyczna BOBiK to miejsce, które powstało na bazie doświadczeń terapeutów i rodziców. Wszystkie nasze działania zmierzają do wspierania rozwoju dziecka w przyjaznej atmosferze, która uwolni jego ukryty potencjał. Podczas zajęć stosujemy różne metody terapeutyczne, dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta.

Nie spotkacie tu osób w fartuchach, nie tworzymy sztywnej atmosfery, nie każemy siedzieć przy stolikach – u nas terapia to przede wszystkim dobra zabawa 🙂 Przecież zajęcia terapeutyczne nie mogą być nudne! Podstawą naszych działań jest nawiązanie partnerskiej relacji z dziećmi i rodzicami – nie bagatelizujemy żadnych pytań, staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, służymy radą i pomocą w każdej sferze dotyczącej rozwoju dzieci.

Magdalena Drozd – logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny. Od 10 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi Poradnię Terapeutyczno-Logopedyczną BOBiK na warszawskim Ursynowie.

A

foto_MKMagda  Kaźmierczak. Rocznik 1983. Matka dwojga, żona pewnego  Jednego Jedynego, doświadczony człowiek, wulkan energii. Psycholożka z zawodu, z zamiłowania pisarka i społecznica. Muzykuje, tańczy, medytuje i kocha zdrowy styl życia. Lubi dzielić się wiedzą, pomagać innym, łączyć ludzi ze sobą i patrzeć na ich rozwój. Nigdy się nie nudzi i z entuzjazmem patrzy w przyszłość. Po latach prowadzenia swojego bloga (Nietylkomama.pl) postanowiła pójść dalej.
Gdzie ją porwie, to się jeszcze okaże.

Zaprzyjaźnione blogi:

Glam girl and more
Glam Girl and More
– tandem – The Mother: fotografka, stylistka, dziennikarka, pedagog, od niedawna blogerka, a nade wszystko fanka swojej Glam Girl;
Glam Girl, lat 4: modelka, aktorka, stylistka, tancerka – jednym zdaniem: urodzona artystka!

avatar_3df64f99af3e_128

A

Instytucja Mama, która tak kreśli swój portret: Mama jest jak jednoosobowa, świetnie zorganizowana instytucja, czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu.

A

Stale poszerzamy grono Partnerów

Jeśli jesteś pasjonatem i chcesz do nas dołączyć, napisz do nas: info@czytoczary.pl

Zapraszamy!